epantofi.ro
Openul Britanic 2022, Milton Keynes, Anglia
      
Finala    
Tara GalilorRyan Day-Irlanda de NordMark Allen10-7
      
Semifinale    
Irlanda de NordMark Allen-ThailandaNoppon Saengkham6-1
Tara GalilorRyan Day-AngliaRobbie Williams6-5
      
Sferturi    
Irlanda de NordMark Allen-AngliaMark Selby5-3
ThailandaNoppon Saengkham-Tara GalilorJamie Jones5-3
Tara GalilorRyan Day-ChinaYuan Sijun5-4
AngliaRobbie Williams-ChinaLyu Haotian5-1
      
Turul 3    
AngliaMark Selby-AngliaJack Lisowski4-1
ChinaYuan Sijun-AngliaAnthony Hamilton4-3
Tara GalilorJamie Jones-AngliaBen Woollaston4-2
AngliaRobbie Williams-AngliaSteven Hallworth4-3
Irlanda de NordMark Allen-AngliaJudd Trump4-3
Tara GalilorRyan Day-ScotiaGraeme Dott4-2
ThailandaNoppon Saengkham-Irlanda de NordJordan Brown4-0
ChinaLyu Haotian-Tara GalilorMatthew Stevens4-1
      
Turul 2    
AngliaRobbie Williams-ChinaDing Junhui4-2
ChinaYuan Sijun-ChinaZhao Jianbo4-1
AngliaBen Woollaston-Tara GalilorJak Jones4-1
AngliaSteven Hallworth-AngliaBarry Hawkins4-3
Irlanda de NordJordan Brown-ChinaYan Bingtao4-3
AngliaAnthony Hamilton-AngliaJoe O'Connor4-3
Irlanda de NordMark Allen-AngliaGary Wilson4-2
AngliaJudd Trump-ChinaXu Si4-0
Tara GalilorJamie Jones-ChinaChang Bingyu4-1
ScotiaGraeme Dott-ChinaXiao Guodong4-3
Tara GalilorMatthew Stevens-AngliaCraig Steadman4-2
AngliaMark Selby-ChinaCao Yupeng4-2
ChinaLyu Haotian-ScotiaRoss Muir4-0
AngliaJack Lisowski-ChinaLu Ning4-1
Tara GalilorRyan Day-AngliaJimmy Robertson4-1
ThailandaNoppon Saengkham-ChinaZhao Xintong4-1
      
Turul 1    
Tara GalilorJamie Jones-AngliaElliot Slessor4-1
ChinaZhao Xintong-AngliaStuart Bingham4-1
ChinaDing Junhui-AngliaJoe Perry4-1
Tara GalilorJak Jones-ChinaZhang Jiankang4-3
ChinaLyu Haotian-AngliaDavid B Gilbert4-3
AngliaMark Selby-AngliaMark Joyce4-1
Irlanda de NordJordan Brown-Hong KongNg On Yee4-1
AngliaCraig Steadman-BelgiaBen Mertens4-3
AngliaJack Lisowski-AngliaMitchell Mann4-2
ChinaYuan Sijun-ScotiaJohn Higgins4-3
ScotiaGraeme Dott-ScotiaAnthony McGill4-1
ChinaXu Si-AngliaDavid Grace4-2
AngliaJudd Trump-ScotiaDean Young4-0
Irlanda de NordMark Allen-ChinaLi Hang4-1
ChinaYan Bingtao-Hong KongAndy Lee4-0
Tara GalilorRyan Day-Irlanda de NordGerard Greene4-1
ChinaLu Ning-ChinaZhou Yuelong4-1
AngliaBen Woollaston-Tara GalilorMark Williams4-1
AngliaJimmy Robertson-ChinaTian Pengfei4-1
AngliaRobbie Williams-GermaniaLukas Kleckers4-1
AngliaAnthony Hamilton-Tara GalilorJamie Clarke4-1
AngliaBarry Hawkins-AngliaKyren Wilson4-1
ThailandaNoppon Saengkham-ScotiaFraser Patrick4-0
ScotiaRoss Muir-ChinaChen Zifan4-3
ChinaChang Bingyu-AngliaJohn Astleyw / -
Tara GalilorMatthew Stevens-ThailandaThepchaiya Un-Nooh4-2
ChinaXiao Guodong-AngliaPeter Lines4-1
AngliaJoe O'Connor-ElvetiaAlexander Ursenbacher4-1
ChinaCao Yupeng-Tara GalilorDylan Emery4-2
AngliaGary Wilson-ChinaZhang Anda4-0
ChinaZhao Jianbo-AngliaIan Burns4-1
AngliaSteven Hallworth-AngliaHammad Miah4-0
alcooldiscount.ro

Despre

Informatii snooker, clasamente generale si provizorii, jucatori, castigatori turnee, ladies snooker.

SNS

Twitter Facebook YouTube Pinterest
shinefashion.ro